detektyw
CENNIK DETEKTYW

Windykacja

1. Windykacja osób prywatnych

Kiedy Twój dłużnik ociąga się ze spłatą długu, a nawet sąd i komornik nie mogą ściągnąć należnych Tobie pieniędzy, wtedy my przystępując do działania podejmujemy szereg czynności celem ich odzyskania. Zawsze działamy zgodnie z literą prawa.

 
2. Windykacja firm

Jeśli masz kłopot ze ściągnięciem należności od firmy nie zwlekaj jesteśmy do Państwa dyspozycji. Nie zgadzaj się na to, aby Twoi kontrahenci nie płacili w terminie! Za uczciwą pracę należy się uczciwa zapłata.

3. Windykacja terenowa

Windykacja terenowa to skuteczna metoda odzyskania Twoich należności.

Nasze działania w pierwszej kolejności polegają na:

- ustaleniu adresu przebywania dłużnika;
- posiadanego przez niego majątku;
- ustalenie adresu zamieszkania członków zarządu (dotyczy windykacji spółek).


Po ustaleniu wszystkich niezbędnych informacji windykatorzy udadzą się w miejsce zamieszkania lub pobytu dłużnika.

4. Windykacja sądowa

Windykacja sądowa wdrażana jest wtedy gdy próby polubownego odzyskiwania należności, w tym zawarcia ugody z dłużnikiem nie przyniosły oczekiwanego efektu. Usługę kierujemy do osób prywatnych jak i do firm.

5. Raporty o kontrahencie

Kiedy chcesz kogoś lub coś sprawdzić sięgasz do internetu. Ale czy znajdziesz wszystkie informacje które Cię interesują? Być może , ale nie wszystko. Nasi pracownicy wiedzą jak szukać i gdzie. Jeżeli zaczynasz współpracę z nowym kontrahentem, znalezione przez siebie samego informacje Cię nie zadowalają a chcesz mieć pewność że wchodzisz do współpracy z wiarygodną i rzetelną firmą skontaktuj się z nami, a rozwiejemy twoje wątpliwości.

6. Wskazanie składników majątku

Usługa wskazania składników majątku jest istotna przy sprawach windykacyjnych, rozwodowych- podział majątku, w trakcie rozstania partnerów biznesowych, przy sprawach spadkowych, przy ustaleniu alimentów. Pracujemy w kolejności: ustalanie miejsca pobytu dłużnika, sprawdzamy czy aktualnie ma jakieś zobowiązania, czy podejmuje pracę a następnie zdobywamy informacje o całym majątku dłużnika.

7. Nieuczciwy lokator-eksmisja

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa nie można wyrzucić z mieszkania lokatora, który nie płaci czynszu i opłat do których jest zobowiązany. W przypadku zalegania z opłatami należy wezwać takiego lokatora do zapłaty. Jeżeli wezwanie nie przyniesie oczekiwanego rezultatu można skierować sprawę o zapłatę do sądu. Prowadzimy skuteczne negocjacje z osobami, które bezumownie zajmują nieruchomości.


Pomagamy zarówno osobom fizycznym,
jak i podmiotom gospodarczym.
Rozwikłaliśmy już wiele spraw, poradzimy sobie również z Twoją!