detektyw
WINDYKACJA

Ochrona osób i mienia

1. Ochrona osobista bez broni palnej

Oferujemy ochronę osobistą osób, w tym dzieci, zapewniając bezpieczeństwo podczas spotkań rodzinnych, wydarzeń okolicznościowych, przejazdów prywatnych i służbowych, wystąpień publicznych i całego zakresu aktywności biznesowej. Zapewnienie ochrony może mieć charakter stały lub doraźny.

 
2. Ochrona osobista z bronią palną

Zapewnienie bezpieczeństwa osób może być również realizowane przez pracowników wykonujących zadania z bronią palną. Ochrona osobista realizowana jest wtedy jedynie przez licencjonowanych pracowników ochrony na podstawie koncesji wydanej przez MSWiA.

3. Ochrona osobista prowadzona z ukrycia

Nasza agencja zapewnia również ochronę osób w dyskretny sposób z ukrycia tak aby wzmocnić bezpieczeństwo osoby ochranianej jak i zapewnić dyskrecję w relacjach z osobami trzecimi.


4. Ochrona osobista zabezpieczenia uroczystości rodzinnych

Jak ważny jest spokój rodzinny, a w szczególności podczas rodzinnych uroczystości. Czas z bliskimi, swobodne rozmowy to sytuacje bardzo intymne, wymagające porządku, spokoju i bezpieczeństwa. Usługa zabezpieczenia uroczystości rodzinnych stosowana jest, kiedy zleceniodawca ma obawy, że uroczystość może zostać zakłócona lub obawia się o naruszenie prywatności swojej i swojej rodziny.

5. Ochrona osobista zabezpieczenia imprez służbowych i spotkań biznesowych

Podczas planowania i organizowania spotkań biznesowych istotną kwestią jest zabezpieczenie i odpowiednia ochrona miejsca i osób uczestniczących. Podejmujemy wszelkie zlecenia na zachowanie odpowiednich środków bezpieczeństwa przy organizacji:

- zjazdów,
- negocjacji,
- sympozjów,
- spotkań biznesowych.

Podnieść rangę swojej firmy i zadbaj o bezpieczeństwo.

6. Zabezpieczenie kontrinwigilacyjne spotkań i konferencji

Czasem trzeba się chronić przed zewnętrznymi i wewnętrznymi zagrożeniami w Firmie takimi jak nieuczciwa konkurencja czy nadużycia. Niezbędne są wtedy nowoczesne urządzenia które mają za zadanie zabezpieczyć elektromagnetycznie daną przestrzeń oraz zagłuszyć rejestrację rozmów.

7. Ochrona osobista VIP

Naszym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa osobie ochranianej i jej rodziny. Cele, które stawiamy na pierwszym miejscu to ochrona życia i zdrowia, zachowując pełną dyskrecję oraz dbając o komfort osoby ochranianej. Nasze biuro wykorzystuje szerokie doświadczenie w zakresie ochrony osobistej VIP. Osoby pełniące role ochroniarzy mogą pochwalić się wysokim zaangażowaniem, kulturą osobistą , troską i szacunkiem ale przede wszystkim doświadczeniem oraz ciągłym rozwijaniem się aby wykonywana usługa była na jak najwyższym poziomie.

8. Ochrona przy rozwodzie- przeprowadzce

Biuro detektywistyczne świadczy usługi ochrony przy rozwodzie. Zdrada to nie jedyny powód rozwodów. Niestety do rozpadu dochodzi ponieważ w małżeństwie ma miejsce przemoc fizyczna lub psychiczna. Jedno z współmałżonków staje się ofiarą, której należy się ochrona przed swoim oprawcą. Są to sytuacje bardzo delikatne, ale jednoczenie wymagające dużego skupienia, świetnej obserwacji i szybkiego reagowania w przypadku ewentualnego ataku ze strony oprawcy. W przeprowadzce, wydawałoby się że wystarczy zaangażować firma transportową lub przeprowadzkową. Ale... no właśnie. Jeśli wasze domy zdobią piękne obrazy, bądź jesteście kolekcjonerami rzeźb, a może jesteście w posiadaniu znaczącej kolekcji biżuterii. Pewnie macie obawy czy firma przeprowadzkowa zadba o bezpieczeństwo waszego dorobku. Jeśli zdecydujecie się na skorzystanie z usługi naszej firmy podczas przeprowadzki z pewnością możecie spać spokojnie.

9. Konwojowanie i inkaso

Dzisiejszy obrót pieniędzy najczęściej jest bezgotówkowy, bądź opiera się na bankowości elektronicznej. Mimo to, w wielu firmach transakcje gotówkowe odgrywają główną rolę. Wtedy rodzi się potrzeba zdeponowania gotówki czy to w siedzibie banku lub w głównej placówce firmy. Powierzenie jednemu z pracowników, bądź samemu jako właścicielowi firmy przetransportowanie gotówki może nieść za sobą pewne niebezpieczeństwa- nawet przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa. Wychodzimy naprzeciw takim sytuacjom, proponując swoim klientom usługi konwojowania i inkaso. Usługa konwoju polega na przewożeniu gotówki, papierów wartościowych oraz innych przedmiotów wysokiej wartości. Konwój odbywa się pod okiem wykwalifikowanych i przeszkolonych pracowników ochrony. Szczególnie cechują się umiejętnościami analizowania i przewidywania ewentualnych zagrożeń. Konwój jest realizowany w obecności zleceniodawcy, bądź innej wyznaczonej przez zleceniodawcę osoby. W przeciwieństwie do konwoju, usługa inkaso, odbywa się bez udziału zleceniodawcy czy pracownika. Przesyłka bądź gotówka odbierana jest za pokwitowaniem a następnie niezwłocznie dostarczana do wskazanego miejsca np. banku.


Pomagamy zarówno osobom fizycznym,
jak i podmiotom gospodarczym.
Rozwikłaliśmy już wiele spraw, poradzimy sobie również z Twoją!