detektyw
OCHRONA

Detektyw

1. Sprawy rozwodowe

Jedną z częstych spraw podejmowanych przez biuro detektywistyczne jest pomoc w sprawach rozwodowych. Jeżeli właśnie jesteś w trakcie rozwodu i potrzebujesz zdobyć dodatkowe dowody, bądź dopiero podejrzewasz, że Twój współmałżonek/współmałżonka ukrywa coś przed tobą. Nie ma na co czekać, jesteśmy zwarci i gotowi aby pomóc w Twojej sprawie dostarczając rzetelny materiał dowodowy.

2. Obserwacja osób

W celu zdobycia czy potwierdzenia informacji, potrzebna jest obserwacja. Podjęcie się samemu tej czynności , wymagać będzie dużo cierpliwości, uważności, czasu, a także obciążenia psychicznego i braku pewności czy spostrzeżesz to co Cię interesuje. Aby nie tracić nerwów i czasu oddaj sprawę w ręce profesjonalistów, którzy wiedzą najlepiej jak obserwować. Biuro detektywistyczne podejmie się obserwacji: małżonków, kandydatów na męża/żonę, dzieci, opiekunek dzieci, pracowników.

3. Wykrywanie zdrad

Podejrzewasz zdradę? Twój partner/ partnerka zachowuje się w sposób budzący twoją niepewność i obawę przed najgorszym? W celu przyjrzenia się problemowi i wykryciu zdrady nasi doświadczeni detektywi podejmą się obserwacji partnera/partnerki , ustalą czy przebywa on/ona w nieformalnym związku z inną osobą oraz zbiorą wszelkie potrzebne informacje związane ze sprawą , takich jak m.in. wskazanie świadków , dowodów zdrady , informacji o kochance/kochanku.

4. Ustalanie adresów

Posiadamy szeroki zakres ustalania adresów:

- ustalanie adresu zameldowania
- ustalanie adresu zamieszkania
- ustalanie adresu korespondencyjnego
- ustalanie adresu miejsca pracy
- ustalanie adresu przebywania dłużników

Pomimo, iż żyjemy w świecie w którym sposób komunikowania jest bardzo łatwy i szybki, możemy skontaktować się z każdym z prawie każdego miejsca. Bywają jednak sytuacje że brakuje nam tego „kontaktu” , który gdzieś zaginał czy został utracony. Ale to „nic straconego”. Detektywi z naszego biura detektywistycznego z największą skrupulatnością pomogą Ci w ustaleniu wszelkich adresów.

5. Ustalanie majątku

Biuro detektywistyczne pomoże Ci ustalić majątek osoby fizycznej bądź firmy. Ustalenie majątku może być bardzo ważne w czasie rozwodu, ponieważ współmałżonek może próbować ukryć majątek, aby Sąd przysądził mu jak najniższe alimenty lub próbować uniemożliwić równy podział majątku. Ustalenie majątku Twojego dłużnika może potwierdzić jego zdolność do spłacenia długu i tym samym przyczynić się do odzyskania pieniędzy.

6. Wykrywanie podsłuchów

Bezpieczeństwo jest niezwykle istotnym elementem życia człowieka. Każdy chce czuć się bezpiecznie czy to w domu, czy w pracy. Bywają jednak sytuacje kiedy nasze poczucie bezpieczeństwa jest zaburzone. Powody takiego zaburzenia bezpieczeństwa na różnych płaszczyznach życia mogą być inne np. związane ze współczesnymi metodami i technikami podsłuchowymi. Nasze biuro detektywistyczne w swojej ofercie posiada usługę wykrywania podsłuchów, lokalizację GPS w pojazdach, audyt sprzętu komputerowego i oprogramowania, zabezpieczenie pomieszczeń przeznaczonych na biznesowe spotkania czy poufne rozmowy
 w firmie a także domów prywatnych, zagłuszenie urządzeń podsłuchowych.

7. Wywiad gospodarczy

Czym jest wywiad gospodarczy? To nic innego jak sprawdzenie firmy, pozyskanie danych o jej wiarygodności, bądź ewentualnych zadłużeniach czy niewypłacalności

8. Tester wierności

Chcesz sprawdzić czy twój partner/partnerka jest Tobie wierny/wierna? Pod usługą „tester wierności „ kryje się wykwalifikowana osoba, która pomoże Ci rozwiać lub potwierdzić twoje wątpliwości. Usługę kierujemy do:

- osób które są już w długoletnich związkach i zauważyły niepokojące sygnały;
- narzeczonym, którzy chcą sprawdzić wierność przyszłego współmałżonka/współmałżonkę;
- rodziców przyszłych małżonków, którzy mają obawy co do uczciwości przyszłego męża/żony swojego dziecka.

Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie, podczas którego przeprowadzimy szczegółową rozmowę o upodobaniach i preferencjach osoby, podlegającej testowaniu. Ważną i bardzo istotną kwestią jest to, że tester wierności nigdy nie nawiązuje kontaktu seksualnego, z osobą sprawdzaną. Przywiązujemy ogromną wagę do dyskrecji.

9. Poszukiwanie zaginionych

Biuro detektywistyczne podejmuje zlecenia na poszukiwanie:

- osób uprowadzonych dla okupu;
- uprowadzonych dzieci;
- zaginionych osób.

Dopełnimy wszelkich starań aby ustalić przyczyny i szczegóły zniknięcia osób, a także poznać okoliczności w jakich doszło do zniknięcia itp.
Pamiętaj że szybkość podjętych działań ma wpływ na zdrowie i życie zaginionych osób.

10. Środowisko dzieci i młodzieży /bezpieczeństwo dziecka

Wszystkim zależy na dobru dzieci, a w szczególności ich rodzicom. Ważne jest , w jakim środowisku rówieśników przebywają. Bywa nieraz, że w poszukiwaniu nowych i ciekawych doświadczeń sięgają po używki, narkotyki, alkohol. Jeżeli jest coś co w zachowaniu twojego dziecka budzi twój niepokój, podejrzewasz że sięgnął po narkotyki, nasze biuro detektywistyczne podejmuje działania polegające na obserwacji środowiska znajomych twojego dziecka. Nie czekaj aż będzie za późno!


Pomagamy zarówno osobom fizycznym,
jak i podmiotom gospodarczym.
Rozwikłaliśmy już wiele spraw, poradzimy sobie również z Twoją!